Komplexní servis,
který Vás překvapí

Klimatizační technologie el. rozvaděčů a průmyslové chlazení kapalin

Jedním z hlavních předmětů naší činnosti jsou klimatizační technologie elektrických rozvaděčů a serverových skříní. Jedná se o technologie zajišťující vhodné teplotní podmínky uvnitř rozvaděčů osazené různými typy modulů pro řízení složitých NC strojů a robotických aplikací, které jsou již využívány snad ve všech průmyslových odvětvích.

20180523_06554420180523_06555220140224_152759

Jsme partnery jednoho z největších výrobců těchto rozvaděčů a klimatizačních technologií určených pro jejich zchlazování, firmy Rittal Czech s.r.o..
Zajišťujeme dodávky, montáže a především servisní činnost, jak preventivní ( prohlídky a čištění ), tak i opravy ( záruční i pozáruční ).

Dalším neméně významným odvětvím jsou technologie pro zchlazování kapalin tzv. chillery ( vody, různé typy nemrznoucích kapalin ). Bez těchto technologií se již neobejde žádná větší průmyslová firma. Tyto technologie ochlazují kapalinu, která následně přímo ochlazuje nejrůznější technologie jako např. vstřikolisy, VZT, obráběcí stroje a robotické jednotky apod. Dodáváme technologie renomovaných výrobců a zajišťujeme jejich plný servis vč. revizí a preventivních prohlídek (Geotek, spol.sr.o. , Rittal Czech s.r.o., JDK spol.s.r.o. a mnoho jiných ).
Využíváme kapalin různých typů od vody počínaje až po nemrznoucí kapaliny typu etylenglykol nebo propylenglykol ( potravinářství ) konče.

139713991400P1000407

Veškeré aplikace jsou navrhovány individuálně a na zakázku dle požadavků a využití samotného investora nebo provozovatele.

Průmyslové chladicí a mrazicí technologie Nabízíme návrhy, drobné projekční práce a následné realizace, servis a revizní činnost jak u standardních chladicích a mrazicích technologií… více zde Klimatizační technologie el. rozvaděčů a průmyslové chlazení kapalin Jedním z hlavních předmětů naší činnosti jsou klimatizační technologie elektrických rozvaděčů a serverových skříní. Jedná se o technologie… více zde Cryogenerátory POLYCOLD a hlubokomrazicí technologie Naší prioritní specializací jsou cryogenerátory zn. POLYCOLD, které jsou speciální mrazicí technologie dosahující až – 150 ̊C využívané při… více zde Bytové a komerční klimatizační technologie Klimatizační technologie dělíme na bytové a komerční.Mezi bytové patří jakékoliv sólo splitové jednotky a multi splity do pěti vnitřních jednotek a jedné… více zde Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla využívají přirozeného tepla okolního prostředí pro naši soukromou spotřebu a jsou tak šetrná nejen pro okolní životní prostředí, ale… více zde Chladicí a mrazicí boxy PIR panelů Druhou neméně obsáhlou činností naší firmy jsou polyuretanové a minerální izolace. Předmětem této činnosti je výstavba chladicích boxů, mrazicích boxů,… více zde Chladicí a mrazicí distribuční nábytek Naše firma se zabývá dodáním a instalací chladicího a mrazicího distribučního nábytku veškerého provedení, a to nejen designového ale… více zde