Komplexní servis,
který Vás překvapí

Klimatizační technologie el. rozvaděčů a průmyslové chlazení kapalin

Jedním z hlavních předmětů naší činnosti jsou klimatizační technologie elektrických rozvaděčů a serverových skříní. Jedná se o technologie zajišťující vhodné teplotní podmínky uvnitř rozvaděčů osazené různými typy modulů pro řízení složitých NC strojů a robotických aplikací, které jsou již využívány snad ve všech průmyslových odvětvích.

Jsme partnery jednoho z největších výrobců těchto rozvaděčů a klimatizačních technologií určených pro jejich zchlazování, firmy Rittal Czech s.r.o..
Zajišťujeme dodávky, montáže a především servisní činnost, jak preventivní ( prohlídky a čištění ), tak i opravy ( záruční i pozáruční ).

Dalším neméně významným odvětvím jsou technologie pro zchlazování kapalin tzv. chillery ( vody, různé typy nemrznoucích kapalin ). Bez těchto technologií se již neobejde žádná větší průmyslová firma. Tyto technologie ochlazují kapalinu, která následně přímo ochlazuje nejrůznější technologie jako např. vstřikolysy, VZT, obráběcí stroje a robotické jednotky apod. Dodáváme technologie renomovaných výrobců a zajišťujeme jejich plný servis vč. revizí a preventivních prohlídek (Geotek, spol.sr.o. , Rittal Czech s.r.o., JDK spol.s.r.o. a mnoho jiných ).
Využíváme kapalin různých typů od vody počínaje až po nemrznoucí kapaliny typu etylenglykol nebo propylenglykol ( potravinářství ) konče.

Veškeré aplikace jsou navrhovány individuálně a na zakázku dle požadavků a využití samotného investora nebo provozovatele.

  

Zpracovávám...
Napište nám