Komplexní servis,
který Vás překvapí

Průmyslové chladicí a mrazicí technologie

Nabízíme návrhy, drobné projekční práce a následné realizace, servis a revizní činnost jak u standardních chladicích a mrazicích technologií (samostatné chladicí a mrazicí boxy a nábytek), tak i u velkých průmyslových chladicí, mrazicí a klimatizačních technologií (sdružené chladicí, mrazicí kompresorové jednotky) pro široké spektrum využití jako je zchlazování výrobních technologií, produktů, kapalin a podobně.

Využíváme při tom nejmodernější technologické a regulační prvky vedoucí v prvé řadě k ekonomickému a bezporuchovému chodu samotné chladicí nebo mrazicí technologie nebo hlučnosti týkající se hygienických norem. Jedná se o plynulou regulaci motorkompresorů tím i výkonu a spotřeby, používáním ekologických náplní chladiva, plynule řízené ventilátory apod.

Veškeré technologie navrhujeme individuálně dle potřeb a představ investora nebo provozovatele a tím snižujeme ekonomické investice investora ve spojení s případným nevyužitím výkonu nebo technologické vybavenosti daného zařízení.

Spolupracujeme s předními výrobci těchto technologií např.: Geotek, spol.sr.o. , JDK spol.s.r.o. , GEA Goedhard s.r.o. apod.

  Zpracovávám...
Napište nám