Komplexní servis,
který Vás překvapí

Průmyslové chladicí a mrazicí technologie

Nabízíme návrhy, drobné projekční práce a následné realizace, servis a revizní činnost jak u standardních chladicích a mrazicích technologií (samostatné chladicí a mrazicí boxy a nábytek), tak i u velkých průmyslových chladicích, mrazicích a klimatizačních technologií (sdružené chladicí, mrazicí kompresorové jednotky) pro široké spektrum využití jako je zchlazování výrobních technologií, produktů, kapalin a podobně.

1391139020170802_110631IMG_20190415_154959IMG_20190912_153959P1000909P100091220190612_083017

Využíváme při tom nejmodernější technologické a regulační prvky vedoucí v prvé řadě k ekonomickému a bezporuchovému chodu samotné chladicí nebo mrazicí technologie nebo hlučnosti týkající se hygienických norem. Jedná se o plynulou regulaci motorkompresorů tím i výkonu a spotřeby, používáním ekologických náplní chladiva, plynule řízené ventilátory apod.

1386138713881389Foto 181P1000725Foto 13720141105_145322

Veškeré technologie navrhujeme individuálně dle potřeb a představ investora nebo provozovatele a tím snižujeme ekonomické investice investora ve spojení s případným nevyužitím výkonu nebo technologické vybavenosti daného zařízení.

Spolupracujeme s předními výrobci těchto technologií např.: Geotek, spol.sr.o. , JDK spol.s.r.o. , GEA Goedhard s.r.o.,VOR, spol sr.o. , KaS, s.r.o. apod.

Průmyslové chladicí a mrazicí technologie Nabízíme návrhy, drobné projekční práce a následné realizace, servis a revizní činnost jak u standardních chladicích a mrazicích technologií… více zde Klimatizační technologie el. rozvaděčů a průmyslové chlazení kapalin Jedním z hlavních předmětů naší činnosti jsou klimatizační technologie elektrických rozvaděčů a serverových skříní. Jedná se o technologie… více zde Cryogenerátory POLYCOLD a hlubokomrazicí technologie Naší prioritní specializací jsou cryogenerátory zn. POLYCOLD, které jsou speciální mrazicí technologie dosahující až – 150 ̊C využívané při… více zde Bytové a komerční klimatizační technologie Klimatizační technologie dělíme na bytové a komerční.Mezi bytové patří jakékoliv sólo splitové jednotky a multi splity do pěti vnitřních jednotek a jedné… více zde Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla využívají přirozeného tepla okolního prostředí pro naši soukromou spotřebu a jsou tak šetrná nejen pro okolní životní prostředí, ale… více zde Chladicí a mrazicí boxy PIR panelů Druhou neméně obsáhlou činností naší firmy jsou polyuretanové a minerální izolace. Předmětem této činnosti je výstavba chladicích boxů, mrazicích boxů,… více zde Chladicí a mrazicí distribuční nábytek Naše firma se zabývá dodáním a instalací chladicího a mrazicího distribučního nábytku veškerého provedení, a to nejen designového ale… více zde