Komplexní servis,
který Vás překvapí

O nás

Dovolujeme si Vám představit webovou prezentaci firmy K & K Servis chlazení s.r.o. Třebíč. Naše firma vznikla v roce 2008 po restrukturalizaci původní firmy K & K Servis chladicího a mrazicího zařízení, působícího na trhu od roku 1991, kdy došlo na okrese Třebíč k rozpadu podniku zabývajícím se veškerými službami jak pro velké průmyslové podniky, tak pro širokou vrstvu obyvatel.

1358 13621361 l

Předmětem podnikání naší firmy je chladicí, mrazicí, klimatizační a kryogenní technologie. Provádíme návrhy zařízení, cenové nabídky, drobné projektové dokumentace, dodávky technologií, vlastní montáže technologií, kompletní servisní činnost, pravidelné technické prohlídky a revize technologií.
       
Vybavujeme technologiemi bistra, kavárny, restaurace, cukrárny, jídelny, kuchyně, řeznictví a uzenářství, potravinářské podniky, velké průmyslové firmy a kancelářské objekty apod.
       
Prodáváme sortiment  veškerého chladicího, mrazicího a klimatizačního zařízení a nábytku všech renomovaných značek dostupných na našem trhu i velmi speciální chladicí a mrazicí technologie určené pro velmi úzký okruh využití většinou patentované a monopolně vyráběné v USA ( kryogenerátory ).
       
Servisujeme jak velmi malá chladicí zařízení používané v každé domácnosti tak i velmi složitá zařízení provozované v sítích supermarketů velkými nadnárodními společnostmi. Montujeme jak klasické chladicí a mrazicí technologie, tak i technologie pro úpravu vzduchu výrobních prostor. Zabýváme se také návrhy a realizacemi speciálních chladicích a mrazicích technologií, kterými jsou např. přímé intenzivní zchlazování potravin, šokové zmrazování, chlazení kapalin apod. Tyto technologie jsou dodávány zakázkovým způsobem a jsou zhotoveny na míru dle požadavků a využití  investora.
        
Pracujeme s technologiemi splňujícími ty nejpřísnější ekologické ( chladiva ) a technické normy ( regulace ) vyhovující bezpečnostním normám EU.
        
Jsme držiteli veškerých povolení a certifikací Ministerstva životního prostředí České republiky pro zacházení s chladivy a vykonávání revizí chladicích, mrazicích a klimatizačních technologií. Druhou neméně obsáhlou činností naší firmy jsou polyuretanové a minerální izolace. Předmětem této činnosti je výstavba chladicích boxů, mrazicích boxů, expedičních skladů opláštění výrobních prostor včetně chladírenských a mrazírenských dveří jak otočných, tak posuvných ( ručně, strojně ), oken, vrat apod. Toto opláštění a izolace splňují ty nejpřísnější hygienické a veterinární předpisy.
         
Dodáváme panely různých značek dle potřeb a náročnosti investora s ohledem jak na povrch těchto panelů tak i jejich požární odolnost, což v dnešní době není, z důvodů pojistných událostí, zanedbatelný parametr těchto panelů. Fungisidnost  ( proti plísňová opatření ) jsou u naší firmy již samozřejmostí.            
         
Bylo by nám velkou ctí pokusit se vyřešit Vaše případné problémy jak se stávajícími technologiemi provozovanými Vaší firmou, tak se podílet na zdokonalování a obnovou těchto technologií. Dále Vám nabízíme naší pomoc při sestavování návrhů nových investic v oboru chladicí technologie, skladovacích a expedičních prostor.
         
Rádi se zúčastníme veškerých výběrových řízení, abychom Vám dokázali, že nejsme žádnými nováčky na tuzemském trhu, a že máme velké zkušenosti právě s potravinářskými a průmyslovými provozy. I v dnešní době se dají za takzvaně české ceny budovat technologie konkurující drahým na západním trhu běžně dostupným technologiím.
         
Jsme firma, která neživý zbytečný aparát lidí, který nesmyslně prodražuje jakoukoliv zakázku k nevůli investora a samotného provozovatele. V roce 2018 se nám po dlouhých letech podařilo vybudovat nové sídlo společnosti a tím i odpovídající zázemí a dopravní dostupnost pro dodavatele i Vás zákazníky

 BY6C0001 BY6C0005 kopieBY6C0009 kopieBY6C0011 kopieBY6C0030BY6C0020 kopieBY6C0029BY6C0030

Průmyslové chladicí a mrazicí technologie Nabízíme návrhy, drobné projekční práce a následné realizace, servis a revizní činnost jak u standardních chladicích a mrazicích technologií… více zde Klimatizační technologie el. rozvaděčů a průmyslové chlazení kapalin Jedním z hlavních předmětů naší činnosti jsou klimatizační technologie elektrických rozvaděčů a serverových skříní. Jedná se o technologie… více zde Cryogenerátory POLYCOLD a hlubokomrazicí technologie Naší prioritní specializací jsou cryogenerátory zn. POLYCOLD, které jsou speciální mrazicí technologie dosahující až – 150 ̊C využívané při… více zde Bytové a komerční klimatizační technologie Klimatizační technologie dělíme na bytové a komerční.Mezi bytové patří jakékoliv sólo splitové jednotky a multi splity do pěti vnitřních jednotek a jedné… více zde Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla využívají přirozeného tepla okolního prostředí pro naši soukromou spotřebu a jsou tak šetrná nejen pro okolní životní prostředí, ale… více zde Chladicí a mrazicí boxy PIR panelů Druhou neméně obsáhlou činností naší firmy jsou polyuretanové a minerální izolace. Předmětem této činnosti je výstavba chladicích boxů, mrazicích boxů,… více zde Chladicí a mrazicí distribuční nábytek Naše firma se zabývá dodáním a instalací chladicího a mrazicího distribučního nábytku veškerého provedení, a to nejen designového ale… více zde