Komplexní servis,
který Vás překvapí

Cryogenerátory POLYCOLD a hlubokomrazicí technologie

Naší prioritní specializací jsou cryogenerátory zn. POLYCOLD, které jsou speciální mrazicí technologie dosahující až – 150 ̊C využívané při pokovovacích aplikacích zejména v automobilovém průmyslu. Jedná se o mrazicí technologii využívající speciální chladivo POLYCOLD ( směs chladiv ) vyvinutých a patentovaných v USA. Právě z tohoto důvodu je toto chladivo dostupné jen z velmi omezených zdrojů.

Jednou z největších komplikací u již provozovaných technologií POLYCOLD staršího data výroby s typovým označením, kdy na konci je číslice 0 nebo 1 je nedostupnost chladiva, která jsou na bázi zakázaných nebo regulovaných látek. U těchto technologií nezbývá provozovateli nic jiného než tuto technologii vyměnit za novou s náplní chladiva obsahující pouze tzv. ekologická chladiva dle nařízení EU 517/2014. Jsme přímými dovozci technologií POLYCOLD, náhradních dílů a chladiv POLYCOLD do ČR. Servis, údržbu a revize provádíme u mnoha společností v České a Slovenské republice.

Dalšími velmi speciálními technologiemi jsou hluboko mrazicí pulty a skříně dosahující teplot – 86 ̊C značek Snijders, New Brunswick ( dvoukompresorové verse ) a Dairei ( jednokompresorová verse ). Tyto pulty a skříně jsou využívány nejčastěji ve zdravotnictví pro uchování vzorků apod. a v laboratořích různých odvětví. I tyto technologie pracují se speciálními chladivy, ale mnohem dostupnějšími než u technologií POLYCOLD. I u těchto technologií zajišťujeme komplexní servis včetně náhradních dílů.

Zpracovávám...
Napište nám